Stil Elektronik

1993 yılında 100 m2’lik kapalı bir alanda grafik panel ve basit tuş takımları imalatıyla başlayan yolculuğumuz, bugünlere ilk günkü inanç ve gayretlerin devam ettirilmesi sayesinde ulaşabildi.
27 yılı aşkın bir süredir devam eden bu başarımızı; sektörde bulunduğumuz konumu hiçbir zaman kabullenmeden, sürekli ileriyi hedeflememiz ve tüm kadrolarımızla birlikte istikrarımızı, heyecanımızı devam ettirmemize borçluyuz.
Stil Elektronik ailesi olarak ülkemizde sektörün en tanınmış markası durumuna gelmemizi; işimize olan sonsuz saygımız ve sevgimiz, teknolojiyi ve yenilenmeyi sürekli bünyemize taşıyarak kalitemizi en üst düzeyde tutmamız ile birlikte,
siz değerli müşterilerimize en temel ilkelerimiz olan ticari ahlak kurallarından taviz vermeden, ülkemizin yaşadığı sayısız kriz dönemlerinde bile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız sağlamıştır.
Hedefimiz müşterilerimizin desteği ile, birlikte bu markayı tüm dünyaya tanıtmak ve bizden sonraki kuşaklara saygı duyulan, tercih edilen ayrıcalıklı ve güçlü bir şirket bırakmaktır.
                                                                                                          SAYGILARIMLA

                                                                                                     Şener ŞANLI

Open chat