Membrane Tuş Takımı (Switch)

DÜZ ve METAL DOM’LU MEMBRANE TUŞ TAKIMI (SWITCH)

Bu membrane switch (tuş takımı) imalat çeşidimizde, yüzeye herhangi bir kabartma yapılmamıştır; kısa devre gümüş kontak ve metal dom arasında sağlanmaktadır.

KABARTMALI VE METAL DOM’LU MEMBRANE TUŞ TAKIMI (SWITCH)

Bu membrane switch (tuş takımı) imalat çeşidimizde, yüzeye kabartma yapılarak, kısa devre gümüş ve metal dom ile sağlanmaktadır.

DÜZ ve LEDLİ MEMBRANE TUŞ TAKIMI (SWITCH)

Bu membrane switch (tuş takımı) imalat çeşidimizde, kontak yapısı düz olarak tasarlanmıştır. Kısa devre gümüş kontakla sağlanmaktadır. Işık şiddeti yüksek olan 90 ile 180 derece açılarla ışık yayabilen, transparan ve opak renklerden oluşan yüzey montaj ledleri kullanılmaktadır.

KABARTMALI ve LED’Lİ MEMBRANE TUŞ TAKIMI (SWITCH)

Bu membrane switch (tuş takımı) imalat çeşidimizde, her iki kontak gümüş olup, grafik panel yüzeyine kabartma yapılarak kontağa basma hissi kazandırılır. Işık şiddeti yüksek olan 90 ile 180 derece açılarla ışık yayabilen transparan ve opak renkleden oluşan yüzey montaj led’leri kullanılmaktadır.

DÜZ, METAL DOM’LU ve LED’Lİ MEMBRANE TUŞ TAKIMI (SWITCH)

Bu membrane switch (tuş takımı) imalat çeşidimizde, yüzeye herhangi bir kabartma yapılmamıştır; kısa devre gümüş kontak ve metal dom arasında sağlanmaktadır. Işık şiddeti yüksek olan 90 ile 180 derece açılarla ışık yayabilen transparan ve opak renkleden oluşan yüzey montaj led’leri kullanılmaktadır.

KABARTMALI , METAL DOM’LU ve LED’Lİ MEMBRANE TUŞ TAKIMI (SWITCH)

Bu membrane switch (tuş takımı) imalat çeşidimizde,yüzeye kabartma yapılarak, kısa devre gümüş ve metal dom ile sağlanmaktadır. Işık şiddeti yüksek olan 90 ile 180 derece açılarla ışık yayabilen transparan ve opak renkleden oluşan yüzey montaj led’leri kullanılmaktadır.

KABARTMALI GRAFİK PANEL

Bu membrane switch (tuş takımı) imalat çeşidimizde, yüzeye kabartma yapılıp arka yüzey tutkal ile birleştirilmektedir. Tuş bulunan kısımlar kabartma ile yükseltilip müşteri kullanımına bağlı olarak metal dom ile birlikte üretilmektedir.

Genel Müdürümüzden Mesaj;

Firmamız dokunmatik tuş takımı , leksan paneller ( bizim tabirimizle grafik panel ) üretmek amacıyla 1993 senesinde sektörün Türkiye’deki kurucusu Şener Şanlı önderliğinde üretim hayatına başlamıştır. Geçen zaman içerisinde üretimimizde yer alan tuş takımları çeşitlendirilerek dünyada dahi uygulaması olmayan veya nadir gözüken tuş takımı modelleri geliştirmiştir.

Mevcut tuş takımı modellerine ek olarak ülkemizde sadece firmamız tarafından üretilen: Backlight Electroluminescent ( ışıklı ) tuş takımları , capacitive tuş takımları , çift yüzlü ( delik içi kaplama ) tuş takımları ve son olarak geliştirdiğimiz bakır iletkenli tuş takımları ile sektörün gerek bilgi , gerek tecrübe , gerek üretim çeşitliliği , gerek üretim kapasitesi , gerek üretim teknolojisi gibi faktörler ile tartışmasız en büyük, lider firmasıyız.

En önemli farklarımızdan bir tanesi de literatüre uygun tuş takımları üretmektir.  Bunu belirtmemizin sebebi literatüre uygun tuş takımları üretebilmek için tüm teknik donanıma ve bilgiye sahip güçlü yönetim kadromuz , tuş takımı üretiminde kullanılan tüm ham maddeleri dünyada sektörümüze yönelik üretim yapan firmalardan direkt olarak temin etmemizdir.

Belirttiğimiz tüm bu artıları bir araya Türkiye’de getirebilen sektörün tek markası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İşte bu sebeple Stil Elektronik yaklaşık 30 yıldır kıymetli müşterilerimizin 1 numaralı tercihi olmuştur.

Saygılarımla
Şener Şanlı

Open chat