Tuş Takımı

DÜZ ve METAL DOM'LU TUŞ TAKIMI DÜZ ve METAL DOM'LU TUŞ TAKIMI

Bu imalat çeşitimizde, yüzeye herhangi bir kabartma yapılmamıştır; kısa devre gümüş kontak ve metal dom arasında sağlanmaktadır.

DÜZ ve METAL DOM'LU TUŞ TAKIMI
KABARTMALI VE METAL DOMLU KABARTMALI VE METAL DOMLU

 Bu imalat çeşitimizde,yüzeye kabartma yapılarak, kısa devre gümüş ve metal dom ile sağlanmaktadır.

KABARTMALI VE METAL DOMLU
DÜZ ve LEDLİ TUŞ TAKIMI DÜZ ve LEDLİ TUŞ TAKIMI

Bu imalat çeşitimizde, kontak yapısı düz olarak tasarlanmıştır. Kısa devre gümüş kontakla sağlanmaktadır. Işık şiddeti yüksek olan 90 ile 180 derece açılarla ışık yayabilen, transparan ve opak renklerden oluşan yüzey montaj ledleri kullanılmaktadır.

DÜZ ve LEDLİ TUŞ TAKIMI
KABARTMALI ve LED'Lİ TUŞ TAKIMI KABARTMALI ve LED'Lİ TUŞ TAKIMI

Bu imalat çeşitimizde, her iki kontak gümüş olup, grafik panel yüzeyine kabartma yapılarak kontağa basma hissi kazandırılır. Işık şiddeti yüksek olan 90 ile 180 derece açılarla ışık yayabilen transparan ve opak renkleden oluşan yüzey montaj led'leri kullanılmaktadır.

KABARTMALI ve LED'Lİ TUŞ TAKIMI
DÜZ, METAL DOM'LU ve LED'Lİ TUŞ TAKIMI DÜZ, METAL DOM'LU ve LED'Lİ TUŞ TAKIMI

Bu imalat çeşitimizde, yüzeye herhangi bir kabartma yapılmamıştır; kısa devre gümüş kontak ve metal dom arasında sağlanmaktadır. Işık şiddeti yüksek olan 90 ile 180 derece açılarla ışık yayabilen transparan ve opak renkleden oluşan yüzey montaj led'leri kullanılmaktadır. 

DÜZ, METAL DOM'LU ve LED'Lİ TUŞ TAKIMI
KABARTMALI , METAL DOM'LU ve LED'Lİ TUŞ TAKIMI KABARTMALI , METAL DOM'LU ve LED'Lİ TUŞ TAKIMI

Bu imalat çeşitimizde,yüzeye kabartma yapılarak, kısa devre gümüş ve metal dom ile sağlanmaktadır. Işık şiddeti yüksek olan 90 ile 180 derece açılarla ışık yayabilen transparan ve opak renkleden oluşan yüzey montaj led'leri kullanılmaktadır.

KABARTMALI , METAL DOM'LU ve LED'Lİ TUŞ TAKIMI
KABARTMALI GRAFİK PANEL KABARTMALI GRAFİK PANEL

Bu imalat çeşidimizde, yüzeye kabartma yapılıp arka yüzey tutkal ile birleştirilmektedir. Tuş bulunan kısımlar kabartma ile yükseltilip müşteri kullanımına bağlı olarak metal dom ile birlikte üretilmektedir.

KABARTMALI GRAFİK PANEL